VRIJEME JE ZA SLADOLED

naslovna 2U ovim toplim i vrućim danima najbolje se osvježava sladoledom. Vezano upravo uz tu osvježavajuću, slatku , djeci omiljenu prehrambenu namirnicu proveli smo niz aktivnosti. Djeca su obogatila i proširila svoje spoznaje o sladoledu kroz različite vrste aktivnosti. Aktivnost na temu sladoleda, započela je poticajnim pitanjima - tko voli sladoled, kakav sladoled voliš, kojeg okusa je tvoj omiljeni sladoled, gdje možemo kupiti sladoled... Djeca su zatim pokazivala kako jedu sladoled, što je rezultiralo smijehom, veselom i vedrom atmosferom. Stihovima o sladoledu obogatili smo rječnik djeteta a u likovnim aktivnostima djeca su izrađivala različite vrste sladoleda: na štapiću, kuglice, kornete. Likovnim radovima djece uredili smo prostor sobe i hodnika.

Odgojiteljice Jasna i Katica

© 2016 Dječji vrtić Bubamara. Sva prava pridržana. Designed by Georg